Fotografie

Informacje o zabiegu

KRIO LIPO ICE

Jest to nowa nieinwazyjna technologia, wykorzystująca niską temperaturę do likwidacji miejscowej otyłości na brzuchu, plecach (boczkach) czy bryczesach. Jest to niechirurgiczna alternatywa dla liposukcji. Ta nowa metoda polega na aplikacji specjalnej głowicy, niezwykle zaawansowanej technologicznie, na obszar ciała poddawany zabiegowi. Dzięki emisji intensywnego zimna (efektywnie w przedziale od -7 do -10 stopni Celsjusza) organizm wykazuje reakcję zapalną, powodującą naturalne pozbywanie się adipocytów z organizmu. W ten sposób uzyskujemy spektakularną poprawę figury!

CoaxMed jest wyposażony w najnowszy krio-aplikator z vacuum, który pozwala na wykonanie nieinwazyjnej procedury zamrażania komórek tłuszczowych. Niska temperatura wyzwala proces lipolizy. Zawartość adipocytów ulega krystalizacji, rośnie ich objętość, po czym uszkodzeniu ulegają błony komórkowe. Dochodzi do apoptozy – zaprogramowanej śmierci komórek tłuszczowych, ich rozpadu oraz naturalnego wypłukania z organizmu. KRIO LIPO ICE nie wymaga interwencji anestezjologicznej ani długiego okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do swoich normalnych czynności.

SONOTERMOLIPOLIZA

SONOTERMOLIPOLIZA jest to metoda, która koncentruje się na redukcji tkanki tłuszczowej oraz likwidacji cellulitu. Sonotermolipoliza łączy w sobie jednoczesną (!) emisję ultradźwięków niskiej częstotliwości oraz fali radiowej monopolarnej o szerokim spektrum częstotliwości (od 300 kHz do 1 MHz). Ultradźwięki wytwarzają mikrodrgania mechaniczne do zwalczania komórek tłuszczowych i zwłóknienia tkanek. Energia fali radiowej doprowadza do równomiernego nagrzania głębokich struktur skóry powodując stymulację fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych, a także miejscowe wzmocnienie cyrkulacji krwi.

DIATERMIA + VACUUM (DRENAŻ LIMFATYCZNY)

DIATERMIA + VACUUM (DRENAŻ LIMFATYCZNY) Podczas tej fazy zabiegu koncentrujemy się na przeciwdziałaniu utracie jędrności skóry, pobudzeniu krążenia, odprowadzeniu limfy i przyspieszeniu metabolizmu. Masaż próżniowy jest wskazany przy programie antycellulitowym, wyszczuplającym i przeciwobrzękowym. Rozluźnia i odpręża. Efektem jest młodzieńcza i napięta skóra. Diatermia powoduje głębokie rozgrzanie szeregu warstw skóry, co przynosi absolutnie spektakularne efekty w przypadku cellulitu oraz utraty jędrności.

Jak działa i jakie efekty przynosi zabieg?

Istotą zabiegu jest wytworzenie energii cieplnej w odpowiednich warstwach skóry. Fale generowane przez agregat RF o szerokim spektrum parametrów (od 300 kHz do 1 MHz) inicjują strukturalną przemianę kolagenu oraz neokolagenezę – proces produkcji nowych włókien kolagenowych. W efekcie zabiegów CoaxMed Klient otrzymuje następujące rezultaty:

  • lifting górnej powieki oraz napięcie skóry czoła,
  • pogrubienie skóry w okolicy oka, likwidacja linii oraz minimalizacja zmarszczek w okolicy oka, lifting górnej części policzków,
  • napięcie skóry oraz zmniejszenie porów w obrębie środkowej części policzków,
  • zmniejszenie zwiotczenia wzdłuż linii szczęki, podniesienie konturów twarzy,
  • naprężenie skóry szyi oraz minimalizacja ilości i głębokości zmarszczek na szyi,
  • restrukturyzacja dekoltu.

Skóra po zabiegu jest widocznie napięta, młodsza, gładsza, a jej koloryt jest pięknie wyrównany.

Ile zabiegów jest potrzebnych?

Pojedynczy zabieg przynosi efekty głęboko satysfakcjonujące Klientów. Jednak dla uzyskania stabilnej trwałości efektów, Wasz terapeuta zaleci odpowiednią serię sesji zabiegowych, wymaganych do osiągnięcia docelowych rezultatów. Najczęściej sugeruje się odbysie od 6 do 10 sesji.

Ostatnio opublikowane badania wskazują, że najbardziej spektakularne efekty obserwuje się od 2 do 6 miesięcy po zakończeniu terapii. Jednakże wielu pacjentów stwierdziło osiągnięcie pełnej satysfakcji w krótszym czasie.

Czy zabieg przynosi działania niepożądane?

CoaxMed cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Nieliczne zauważone efekty uboczne można sklasyfikować jako rumień oraz obrzęk. Te efekty ustępowały jednak do końca dnia, w którym przeprowadzany był zabieg.

Powrót do normalej aktywności następuje bezpośrednio po zabiegu. Specjalista opiekujący się Państwem zaleci odpowiednią pielęgnację w domu na bazie kosmeceutyków Renlive lub Rejuve, dla utrwalenia efektów zabiegu.

Jakie efekty przynosi zabieg CoaxMed na ciało?

Mechaniczne mikro-masaż, ograniczenie zwłóknienia tkanek, poprawa metabolizmu komórkowego, poprawa przepuszczalności błon komórkowych (lepsze odżywienie oraz przygotowanie do działania składników lipolitycznych zawartych w specjalnym serum, które jest aplikowane podczas zabiegu)

Termiczne wysoka temperatura (w etapie sonotermolipolizy oraz diatermii) przyczynia się do zwiększenia cyrkulacji krwi i limfy oraz do poprawy metabolizmu komórkowego; niska temperatura (Krio Lipo Ice) – likwidacja komórek tłuszczowych

Chemiczne rozbijanie złożonych cząsteczek, przemiana toksycznych związków w proste produkty chemiczne w celu ich zmetabolizowania.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu CoaxMed? czy to bezpieczna metoda?

Generalne przeciwwskazania do zabiegu CoaxMed to: choroby wątroby, choroby autoimmunologiczne, rozrusznik serca, ciąża i laktacja, zaburzenia onkologiczne w trakcie terapii oraz do 5 lat od wyleczenia. O możliwości zakwalifikowania Państwa do zabiegu CoaxMed zadecyduje terapeuta podczas pierwszej konsultacji.

CoaxMed jest metodą o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. Został oznaczony symbolem CE Medical i posiada certyfikaty ISO 9001 oraz EN2000.

Przed i po

Udostępnij na facebook