Fotografie

Informacje o zabiegu

Zabieg makijażu permanentnego

Makijaż permanentny jest zabiegiem bezpiecznym i wykonywanym w znieczuleniu miejscowym, co stanowi o komforcie tego zabiegu.

Makijaż tuszuje niedoskonałości i podkreśla zalety urody.
Polega na wprowadzaniu barwnika płytko w naskórek, za pomocą specjalnego urządzenia i końcówki z cienką igłą.

Barwniki w szerokiej gamie kolorystycznej charakteryzują się trwałością barwy, są bezpieczne, nietoksyczne, nie powodują podrażnień skóry czy alergii.

W naszym gabinecie do makijażu trwałego wykorzystujemy aparat firmy Nouveau Contour światowego lidera i prekursora nowych technologii w makijażu permanentnego.

Wykorzystywane urządzenie

Wykorzystanie zaawansowanej technologii w produkcji aparatów NOUVEAU CONTOUR zapewnia satysfakcję z wyników mikropigmentacji.

Do końcówki pracującej stosowane są sterylne, jednorazowe moduły z pojemnikiem na barwnik. Moduł posiada wewnętrzną przeponę zabezpieczającą przedostawanie się barwnika i płynów z obszaru pigmentowanego do końcówki pracującej, a tym samym całkowicie eliminuje możliwość zakażenia podczas zabiegu.

Urządzenie zapewnia optymalne wyniki zabiegu w krótszym czasie przewidzianym na pigmentację dzięki większej efektywności deponowania barwnika w skórze, wysokiej jakości barwniki gwarantują wyjątkowo trwały i ładny makijaż.

Trwałość zabiegu

Makijaż permanentny utrzymuje się od 2 do 5 lat. Trwałość makijażu uzależniona jest od typu skóry.