Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do skorzystania z nowoczesnych usług, które Państwu oferujemy w związku z inwestycją polegająca na zakupie 2 super nowoczesnych urządzeń Xlase Plus oraz CoaxMed.

Dzięki tej inwestycji otrzymują Państwo możliwość szybszego skorzystania z wybranych usług oraz pewność, że zostaną one wykonane z użyciem najnowocześniejszych urządzeń.  Wykorzystując możliwości tych urządzeń oraz naszą wiedzę, możemy zaproponować wiele terapii łączonych, co znacząco przyspieszy efekt końcowy naszych zabiegów. Szybszy dostęp do zabiegów zwiększa Państwa wygodę i mamy nadzieję, że przekłada się na Państwa zadowolenie. Dotychczasowe terapie zabiegowe możemy teraz uzupełnić o działanie nowoczesnych technologi, które oferują nam zakupione urządzenia. Nasze zabiegi są bardziej komplementarne a synergia zawsze pozwala na uzyskanie lepszych efektów. Dzięki temu zakupowi wzrosło również bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów ponieważ te nowoczesne urządzenia pozwalają na pełną kontrolę nad parametrami zabiegowymi.

Wykorzystanie najnowocześniejszych technologii związane było również z koniecznością podniesienia kompetencji i wiedzy naszych pracowników. Każdy pracownik wykonujący zabiegi urządzeniami Xlease Plus i CoaxMed został gruntownie przeszkolony zarówno z obsługi urządzenia jak i z zakresu stosowanych w nich technologii i ich wpływu na osoby poddające się zabiegowi.

Xlease Plus – nowości w usługach

CoaxMED – nowości w usługach