mgr kosmetologii Beata Wątorowska

Prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii
Przyjazna Kosmetyka
Beata Wątorowska jest kosmetologiem z wieloletnim stażem. Kosmetyka to jej pasja już od ponad 25 lat.

Ukończyła kosmetologię na Akademii Medycznej w Bydgoszczy, studia magisterskie – promocja zdrowia na WAM w Łodzi. W 2009 roku została Prezesem Stowarzyszenia Przyjazna Kosmetyka, którym jest do chwili obecnej.

Jest właścicielką „Salonu kosmetycznego BW” w Brodnicy, który zdobył takie tytuły jak m.in. SuperSalon czy Primus Inter pares. Za główny cel stawia sobie zadowolenie klientek i klientów z usług jej gabinetu.

... bo piękno jest w Tobie!

Kosmetyka jest moją pasją już od ponad 25 lat.

Przez wszystkie lata pracy moje starania miały tylko jeden cel – zadowolenie moich klientek i klientów z usług mojego gabinetu. Myślę, że to właśnie można nazwać pasją.

Dzięki takiemu zaangażowaniu w pracę moje starania dostrzeżone zostały nie tylko przez osoby korzystające z usług mojego Salonu.

Na targach Salon Wiosna 2005, otrzymałam wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Super Salon 2004 na Najlepszy Salon Kosmetyczny Roku organizowanym przez branżowe pismo „Salon i Elegancja”. Moje zaangażowanie zauważyły również władze naszego miasta. Podczas toastu noworocznego pod koniec 2005 roku burmistrz Brodnicy Wacław Derlicki wyróżnił mnie nagrodą burmistrza w dziedzinie gospodarki Anno 2005.

W 2007 i kolejnych latach firma Kosmoprof wyłączny dystrybutor kosmetyków Bioline i Selvert Thermal na Polskę, wielokrotnie doceniła moją pracę i przyznała mi nagrody: Primus inter pares 2006 („najlepszy wśród równych gabinet kosmetyczny”) a w kolejnych latach nagrody: „Najlepszy wśród równych” firmy Bioline Jato oraz „Health and Beauty master” firmy Selvert Thermal.

Zostałam również doceniona przez koleżanki i kolegów ze środowiska kosmetycznego. Spotkało mnie ogromne wyróżnienie, w 2009 zostałam wybrana Prezesem stowarzyszenia kosmetycznego, którym jestem do chwili obecnej.

Aby skontrolować i potwierdzić jakość usług naszego Salonu poddałyśmy się procesowi certyfikacji przeprowadzanemu przez komisję ze Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kosmetologii „Przyjazna Kosmetyka”. Pomyślnie przeszliśmy proces certyfikacji i uzyskaliśmy Certyfikat jakości „Przyjazna Kosmetyka” czego potwierdzeniem było wręczenie 8 września 2012 w Warszawie certyfikatu mojemu Salonowi.

Dysponujemy 6 klimatyzowanymi gabinetami zabiegowymi, 2. stanowiskami manicure oraz pedicure. Wszystkie narzędzia używane podczas naszych zabiegów są jednorazowe lub sterylizowane w posiadanym przez nas autoklawie (sterylizatorze).  Do Państwa dyspozycji jest wysoko wykwalifikowany personel, który cały czas rozwija swoją wiedzę i umiejętności oraz najwyższej klasy sprzęt i najnowocześniejsze zabiegi z zakresu kosmetyki i kosmetologii.

Mam nadzieję, że starania i wysiłki jakie poczyniłam podczas dostosowywania gabinetu pod potrzeby kosmetyki znajdą odzwierciedlenie w zadowoleniu i satysfakcji moich Klientek oraz Klientów.

Zapraszam do skorzystania z szerokiej oferty usług świadczonych w moim gabinecie.

Zarówno ja jak i moja załoga staramy się aby Państwa pobyt uczynić jak najmilszym i cieszymy się gdy przychodzicie do nas Państwo ponownie.

Beata Wątorowska

Najwyższy standard
obsługi klienta
Nasz salon jest strefą
Twojego relaksu

Profesjonaliści z pasją

Powierz swoje piękno specjalistom
Kosmetyczka

Magdalena Dembek

Kosmetyczka

Monika Duks

Kosmetyczka

Anna Koprowska

Kosmetyczka

Hanna Zaborska

Kosmetyczka

Małgorzata Zając

Recepcjonistka

Agnieszka Szulc