W życiu każdego człowieka jest wiele ważnych chwil. Mijający rok był o tyle szczególny dla mnie, że we wrześniu minęło 20 lat od czasu gdy otworzyłam swój gabinet. Z łezką w oku wspominam tamte czasy, a nie były to czasy lekkie. Kosmetyka w Polsce raczkowała. W gabinetach wykonywało się  głównie manicure, pedicure i oczyszczanie twarzy. Na rynku nie było prawie niczego, w kosmetyki zaopatrywałam się w dużych miastach a krem do masażu przygotowywałam sama, z kupionych w aptece półproduktów. Sprzęt był niezwykle drogi i trudno dostępny…

W pewnym momencie w kosmetyce nastąpił ogromny przełom i bardzo szybki rozwój. Przez cały ten czas starałam się bardzo rozwijać zarówno gabinet jak i siebie. Ten rozwój wymagał powiększania gabinetu, zatrudniania kolejnych pracownic. Tylna jest 4 miejscem, w którym się z Państwem spotykam. Jaki jest cel takich ciągłych inwestycji i permanentnego rozwoju? Tym celem jest Państwa zadowolenie.

W tym roku na tradycyjnym już spotkaniu świątecznym były obecne zarówno Panie, które spotykają się ze mną już od 20 lat, jak i te które spotykam trochę krócej. Cieszy mnie również obecność nowych klientek, które mam nadzieję, spotkają się ze mną za kolejne 20 lat.  Serdecznie dziękuję za zaufanie jakim obdarzyli i obdarzają Państwo mój Salon.

Ten cudowny wieczór umilił nam recital Jana Jakuba Należytego. Mam nadzieję, że tak samo jak mi recital przyniósł Państwu wiele niezapomnianych wrażeń i pozytywnych emocji.

Drodzy Państwo, jeszcze raz dziękuję za przybycie na to spotkanie. Życzę Państwu i Państwa rodzinom zdrowych spokojnych Świąt, pełnych miłości i radości oraz niekończącego się optymizmu w nowym roku.

Beata Wątorowska