Fotografie

Informacje o zabiegu

Masaż aromaterapeutyczny

Łączy w sobie właściwości tradycyjnej metody z działaniem olejków eterycznych, wykorzystywanych również w leczniczych kąpielach czy inhalacjach.

Masaż bambusami

Relaksacyjny masaż wykonywany za pomocą pałeczek bambusa. Bambus znakomicie ułatwia modelowanie sylwetki i urozmaica odczucia. Masaż bambusami dostarcza niecodziennych doznań. Stanowi rodzaj egzotycznej podróży w odległe dalekowschodnich rejony świata.

Masaż bennessere

Łączy relaksujące techniki pozwalające na całkowite odprężenie z dynamicznymi chwytami modelującymi uda i pośladki. Delikatny drenaż limfatyczny pobudzający układ krążenia i sprawia że aktywne składniki olejków są idealnie wchłaniane.

Masaż gorącymi kamieniami

Niepowtarzalny zabieg, polegający na masażu ciała bazaltowymi i półszlachetnymi podgrzewanymi kamieniami. Działa kojąco i relaksująco. Odpręża. Zastosowanie aromatycznego oleju łagodzi bóle i napięcia mięśniowe.

Masaż świecą

Jest wyjątkowo zmysłową, relaksacyjną ceremonią wykonywaną ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100% z naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszanki olejków eterycznych. Jego unikatowa formuła pozostawia skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką.

Masaż Holistic Beauty Thay

Firmowy masaż RVB. Bardzo mocny i głęboki aż do tkanki łącznej. Posiada silne właściwości ujędrniające skórę.

RVB HOLISTIC BEAUTY THAY – seria rytuałów bazujących na zasadach medycyny tybetańskiej, które pomagają przywrócić wszystkie łaściwe cechy doskonale zrównowazonego ciała; wymodelowaną sylwetkę, napiętą i promienna skórę. Medycyna Tybetańska bazuje na równowadze pięciu żywiołów, które współtworzą ludzką istotę w znaczeniu fizycznym, mentalnym i duchowym:

RAM ogień – reprezentuje ciepło, temperaturę, namiętność …
BHAM woda – regeneruje, zbiera, myje …
LAM ziemia – stabilizuje, przedstawia zwartość, pełnię, solidność …
YAM powietrze – żywioł życia, regeneruje tkanki, dodaje lekkości
OM eter – jest powiązaniem z Boskością, Duchem, związkiem składającym się z wszystkich pozostałych żywiołów

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne – wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie pleców i karku sprawia, że można się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.

Masaż synchroniczny

Masaż relaksacyjny,  który pozwoli na jeszcze pełniejsze rozluźnienie. Jego atrakcyjność i wyjątkowość tkwi w tym, iż wykonywany jest przez dwie masażystki, które wykonują, po obu stronach równocześnie, te same ruchy z tą sama siłą nacisku. Masaż daje niesamowite uczucie relaksu i odprężenia. Atmosferę uzupełnia muzyka relaksacyjna oraz świece