Fotografie

Informacje o zabiegu

Peeling migdałowy

Peeling kwasem migdałowym daje efekt widocznej poprawy płytkich zmarszczek u pacjentów, rozjaśnienia nieregularnych przebarwień powierzchownych oraz pozapalnych. Ze względu na bakteriobójcze właściwości kwasu migdałowego możliwa jest poprawa stanu skóry z trądzikiem pospolitym z obecnością zaskórników i krost zapalnych.

Najczęstsze wskazania do peelingu migdałowego są: trądzik i blizny po trądziku, skóra łojotokowa, fotostarzenie skóry.

Glykopeel

W skład peelingu wchodzą:

 • kwas glikolowy – silny czynnik złuszczający
 • kwas kojowy i ekstrat z mącznicy lekarskiej – czynniki depigmentujące
 • ekstrakt z morwy białejłagodzący podrażnienia
 • witaminy: A, C, E, optymalizują działanie peelingu

Wskazania:starzenie się skóry,zaburzenia pigmentacji (rozjaśnienie plam pigmentowych i przebarwień, ostuda), zmarszczki (wygładzanie skóry, poprawa jej barwy i faktury), oczyszczenie skóry (trądzik, zaskórniki), zmiany wywołane przez czynniki środowiskowe, regulacja nasilonego łojotoku, regulacja i leczenie zaburzeń rogowacenia

Yellow Peel

Może być stosowany w łagodnych zmianach barwnikowych naskórka, głębokich zmarszczkach oraz w głębokich i średnich bliznach potrądzikowych. Po peelingu występuje lekki obrzęk skóry i jej zaczerwienienie. Należy unikać słońca i stosować filtry przeciwsłoneczne.

Wskazania: blizny po trądziku, zaburzenia łojotokowe skóry, drobne zmarszczki i zmiany posłoneczne, wiotkość skóry, przebarwienia na twarzy, dłoniach i dekolcie.

Peeling pirogronowy

Peeling kwasem pirogronowym ma działanie złuszczające, bakteriostatyczne, reguluje wydzielanie łoju, co zmniejsza łojotok skóry trądzikowej. Na poziomie skóry właściwej stymuluje powstawanie kolagenu i elastyny, zmniejszając drobne zmarszczki i poprawiając wygląd skóry.

Wskazaniami do peelingu kwasem pirogronowym są: trądzik w fazie aktywnej, trądzik różowaty, blizny potrądzikowe, zaczerwienienie skóry u osób z policytemią, kuperoza, łojotokowe zapalenie skóry, keratoza trądzikowa, dyskeratoza, hiperkeratoza, keloidy, hiperpigmentacje pozapalne i potrądzikowe, melazma, chloazma, fotoaging.

Cosmelan

Cosmelan jest skuteczną terapią, która pomaga usunąć przebarwienia dbając jednocześnie o przywrócenie równowagi skórze mieszanej i tłustej.

Cosmelan to najskuteczniejsza kuracja wybielająca dostępna na rynku, która wykazuje bardzo silne działanie przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa.

Zalety: może być wykonywany o każdej porze roku; dla osób z każdym fototypem skóry; rozjaśnia: piegi, znamiona, przebarwienia starcze i posłoneczne; reguluje wydzielanie łoju, zwęża pory; wygładza, odmładza i rozjaśnia skórę; stymuluje odnowę kolagenu; wysokie bezpieczeństwo abiegu

Aktywne składniki:kwas kojowy, kwas fitowy, kwas askorbowy, arbutyna, palmitynian retinolu.

INNO-PEEL Whitening

Jego unikalny skład tworzą pochodne witaminy A oraz aktywne składniki depigmentacyjne, antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe. Peeling działa slnie przeciwzmarszczkowo, skóra staje się gładka i odzyskuje naturalny blask. Zabieg może być stosowany również w okresie letnim i nie wyłącza pacjenta z codziennego życia.

Składniki aktywne:

Retinol + Morwa biała + Idebenon + Kwas kojowy + Emblica + Arbutyna + Kwas salicylowy + Chromabright

Po nałożeniu peelingu następuje:

 • intensywna odbudowa naskórka
 • przebudowa i regeneracja włókien kolagenowych
 • poprawa jakości włókien elastycznych
 • zmniejszenie i wygładzenie warstwy rogowej

Wskazania:

 • Melasa
 • Przebarwienia dosłoneczne, starcze, pozapalne, piegi
INNO-PEEL Skin Recovery

Skutecznie normalizuje proces wydzielania melaniny a tym samym likwiduje przebarwienia już istniejące i zapobiega powstawaniu nowych. Reguluje również wydzielanie sebum, dzięki czemu zmniejsza pory i w widoczny sposób poprawia strukturę, barwę i ogólna kondycję skóry trądzikowej.

Składniki aktywne: Rezorcyna + kwasa salicylowy + kwas migdałowy + retinol

Wskazania:

 • skóra tłusta
 • trądzik pospolity
 • trądzik różowaty
 • nadmierne rogowacenie
 • łojotokowe zapalenie skóry
INNO-PEEL Antiaging

Zawiera kwasy AHA, które znane są ze swoich właściwości silnie nawilżających, mają dużą zdolność penetrowania i powodują niewidoczne dla oka złuszczanie warstwy rogowe naskórka. Stymulują fibroblasty d produkcji włókien kolagenowych co powoduje, że skóra odzyskuje prawidłowe napięcie. Wspomagają proces odnowy komórkowej, poprawiają barwę i fakturę skóry, spłycają drobne i głębsze zmarszczki.

Zabieg jest szczególnie skuteczny w leczeniu skóry z przebarwieniami, skóry suchej, trądzikowej i tłustej.

Składniki aktywne:

kwas glikolowy + kwas migdałowy + kwas mlekowy + retinol

Wskazania:

 • utrata elastyczności
 • wyrównanie kolorytu
 • działania przeciwzmarszczkowe
PCA Formuła

Esthetique Peel

Zabieg terapeutyczny wskazany dla wszystkich rodzajów skóry w przebiegu różnych zaburzeń estetycznych. Zaawansowana formuła z kwasem mlekowym oraz L-Ascorbinowym wzmocniona wysokim stężeniem retinolu (10%) skutecznie hamuje aktywność tyrozynazy w walce z przebarwieniami. Peeling zapewnia silne działanie antyoksydacyjne oraz zapobiega uszkodzeniu DNA komórek, pobudza systemy naprawcze i regeneracyjne.

Ultra Peel I

Specjalna formuła peelingu przeznaczona w terapii skóry dojrzałej i odwodnionej. Ultra Peel I jest również stosowany dla różnych typów skóry o różnym stopniu wrażliwości.

Ultra Peel II

Zaawansowany zabieg nawilżający o równoległym działaniu wzmacniającym efekt złuszczania. Wysokie stężenie retinolu (10%) normalizuje procesy odnowy komórkowej oraz zwiększa poziom nawilżenia skóry. Bogaty w antyoksydanty, polisaharady i fitohormony stymuluje fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych. Zabieg Ultra Peel II jest doskonałym uzupełnieniem pozostałych terapii złuszczających z gamy peelingów bazowych PCA Skin.