Fotografie

Informacje o zabiegu

Youth Venom

Śmiertelny dla zmarszczek i oznak wieku

Jest to nowy intensywny zabieg leczący głębokie zmarszczki i linie ekspresyjne. Relaksuje, wypełnia, wygładza. Oznaki starzenia przejawiają się w różny sposób, u każdej kobiety. Genetyka z pewnością odgrywa kluczową rolę, ale są one także spowodowane stylem życia, nastrojem, dietą, stanem zdrowia oraz otaczającym środowiskiem.

Obserwując twoją  twarz rozpoznaje specyficzne typy zmarszczek, co pozwala aby zastosować odpowiedni produkt dla twojego problemu, a jednocześnie stymulować mechanizmy biologiczne, które gwarantują rezultaty, jakie nie były do pomyślenia jeszcze kilka lat temu.

Cell Detoxium

Absolutna czystość

Głębokie zabiegi oczyszczające mają na celu zwiększenie żywotności komórki, dzięki obecności CELL DETOXIUM, oczyszczających składników aktywnych zdolnych do stymulowania a także wyeliminowania szkodliwych substancji i nie potrzebnych elementów komórkowych. Dla tętniącej życiem i jasnej skóry ,która potrzebuje swobodnego oddychania.Wzór tego leczenia jest oparty na CELL DETOXIUM, aktywnym składniku przyczyniającym się do detoksykacji komórkowej, która stymuluje produkcję “autophagosomes”, wewnątrzkomórkowych pęcherzyków zdolnych do znalezienia i rozbicia toksyn oraz nie potrzebnych elementów komórkowych, sprzyjając eliminacji substancji toksycznych i nie potrzebnych produktów komórkowych.Skóra odzyskuje harmonię i może się skutecznie regenerować i ulegać “bio-rewitalizacji”.

Oczyszczanie

Leczenie mające na celu aktywowanie układu detoksykacji komórkowej skóry i uleganiu pobudzeniu procesu regeneracji. Dla tętniącej życiem oraz jasnej skóry ,która potrzebuje swobodnego oddychania.

Głębokie oczyszczanie

Zabieg Oczyszczający może być łączony ze wszystkimi zabiegami kosmetycznymi Diego Dalla palma professional twarzy, jak również z technologią RVB SKINTECH dzięki którym składniki aktywne są jeszcze bardziej skuteczne. Chcesz bardziej skuteczne i długotrwałe rezultaty? Kontynuuj leczenie w domu.

Anti-age

Zmarszczki są rezultatem stopniowej degeneracji  struktur wspomagających skórę: włókien kolagenu i elastyny. Jedną z głównych jej przyczyn jest proces „glikacji” – łączenia tych włókien z molekułami cukru, co powoduje  ich twardnienie.Wtedy kolagen i elastyna tracą swoją giętkość oraz zdolność nadawania skórze napięcia i elastyczności, przez co staje się ona podatna na coraz głębsze zmarszczki.

Rozwiązanie: anty-starzeniowe  działanie na skóry dojrzałe. Polega na bio-rewitalizacji komórkowej i ochronie struktur wspomagających skórę: ścieżce ponownego zagęszczania kosmetycznego wzmocnionej peptydami bio-mimetycznymi, dla zwalczania zmarszczek i utraty elastyczności.

Siła zabiegu: ekskluzywny 51+3 HYALU COMPLEX™ dla wielo-aktywnego efektu bio-rewitalizacji. Przywraca optymalny poziom elementów witalnych, niezbędnych dla komunikacji komórkowej oraz zwalcza niedoskonałości skóry na wielu poziomach. Dla zrównoważonej i intensywnie zregenerowanej skóry.

Dla anty-starzeniowego działania na twarz  51+3 HYALU COMPLEX™ zawiera stanowiące część struktur kolagenu i elastyny aminokwasy , które pomagają stymulować regenerację strukturalnych komponentów skóry.

Hydration

Nawilżanie

Skóra sucha i normalna

Skazy: Zdrowie skóry zależy od integralności jej filmu hydrolipidowego i jak on funkcjonuje jako bariera. Kiedy następują zmiany zwiększa się przeznaskórkowa utrata wody a skóra staje się odwodniona, sucha, krucha i podatna na zmarszczki. Występuje uczucie dyskomfortu i „napiętej” skóry”. Regulacja poziomu wody w skórze zależy również od komórek skórnych ponieważ regulują one ochronę bariery skórnej i produkują lipidy, cukry oraz inne elementy, które są niezbędne w wiązaniu wody ze skórą.

Rozwiązanie: nawilżanie – normalna i sucha skóra: bio-rewitalizacja komórkowa i reaktywacja genów nawadniania: podejście do urody, które odświeża i przywraca dobre samopoczucie odwodnionej i suchej skórze.

 

Sensitive

Ukojenie

Skóra wrażliwa

Problemy: skórę wrażliwą charakteryzuje delikatność, która czyni ją bardziej reaktywną na środki zewnętrzne niż inne rodzaje skóry. Delikatność ta jest konsekwencją  słabszej i cieńszej budowy skóry, innego reagowania jej układu obronnego. Przejawia się nasilonym odczuwaniem dyskomfortu (swędzenie, mrowienie i ból).To podstawowe problemy, którymi powinny zająć się kosmetyki o działaniu kojącym i równoważącym. W pielęgnacji takiej skóry koniecznie trzeba pamiętać o tym, że szybciej zaczyna się ona starzeć i  pokazywać oznaki wieku (zmarszczki, utrata napięcia i zwartości).

Rozwiązanie: ukojenie – skóry wrażliwej i z kuperozą. Komórkowa bio-rewitalizacja i ponowne zharmonizowanie naturalnej obronności fizjologicznej oraz zwiększenie tolerancyjności – dla ochrony skór delikatnych przed upływem czasu i przed atakami zewnętrznymi. Wzbogacone neuro-peptydami anty-podrażnieniowymi.

Oczyszczanie

Wrogie toksyny, przyjazna skóra

Bio – rewitalizacja komórkowa, która zrównoważa “ekosystem” skóry: zabiegi, które przywracają produkcję sebum, dzięki czemu rozszerzone pory i niedoskonałości są mniej widoczne, co daje także gładką i nieskazitelną skórę. Leczenie oczyszczające w połączeniu z olejkiem 51+3 HYALU COMPLEX™ zawiera większą ilość siarki opartej na aminokwasach (metionina cysteiny), która ma działanie oczyszczające i reguluje produkcję sebum. Ponadto, kompleks Bakuchiol ACN oparty na probiotykach Lactobacillius – leczenie oczyszczające dla skóry tłustej, opracowane przez RVB Skinlab – przywraca regularne wydzielanie łoju, zmniejsza podrażnienia, poprawia teksturę skóry, zmniejsza rozmiary porów i niedoskonałości oraz  kompleksy nierównej cery mniej widoczne, chroniąc w ten sposób “ekosystem” skóry. Zapobiega odwodnieniu i starzeniu. Dla czystej i zrównoważonej skóry, co przyczynia się dzień po dniu, do lepszego Państwa wyglądu.

Oczyszczanie – kombinacja dla skór tłustych – dla osób młodych i z trądzikiem

Do specyficznych potrzeb osób młodych i z trądzikiem skóry, która jest bardziej podatna na rozwój drobnoustrojów i nadmierne rogowacenie. Charakteryzuje się zwiększoną obecnością czarnych pryszczy, trądzika, blizn, plam i małych niedoskonałości. Stworzyliśmy konkretny produkt ACN, gdzie sebum, które normalizuje działanie Bakuchiol ACN zostało wzmocnione przez antybakteryjny i złuszczający kwas salicylowy, który przyczynia się do usunięcia zanieczyszczeń, co czyni cerę bardziej jednolitą.

Oczyszczanie – kombinacja dla skór tłustych – skóra dojrzała

Idealny zabieg w celu zwalczania zmarszczek i plam (ze względu na wiek i blizny), duże pory oraz nierówną cerę. Dzień po dniu, poprawia strukturę skóry, dzięki czemu jest bardziej elastyczna i jednolita. Skóra staje się świeża, gładka i stonowana. Ze specjalnym proszkiem, który absorbuje sebum dla efektu maty i poczucia czystości oraz dobrego samopoczucia.

Perfection

Perfekcja – skóry o specjalnych potrzebach

Ukierunkowane zabiegi na specjalne potrzeby. Zabieg kosmetyczny , który zapewnia mądre i indywidualne rozwiązania dla każdego rodzaju skóry. Jak wiadomo, wolne rodniki są jedną z głównych przyczyn starzenia się skóry. Ich liczba zwiększa się wraz z wiekiem, ze względu na stopniowe zmniejszanie się obronnych przeciwutleniaczy, oraz w wyniku narażenia na działanie czynników środowiskowych (słońce, dym, zanieczyszczenia, zimno, wiatr, zmiany temperatury). W sercu leczenia doskonałości – skóra ze specjalnym potrzebami dostępna jest mieszanka starannie dobranych składników aktywnych dla każdego produktu, mających na celu wzmocnienie obrony skóry i stymulowanie regeneracji skóry, walka z oznakami starzenia, foto- starzenia się i stresu.

Perfection Sublime

Problemy: Pragnienie, by naprawdę dobrze wyglądać sprawia, że poprawiamy koloryt skóry, maskujemy niedoskonałości, zaczerwienienie i duże ujścia gruczołów łojowych, ukrywamy zmarszczki, rozpromieniamy szarą cerę. W rezultacie często nakładamy za dużo makijażu.

Ileż razy chcieliśmy wyjść z domu bez konieczności ukrycia niedoskonałości twarzy grubą warstwą makijażu, by wyglądać zdrowo i naturalnie ?

Udowodniono naukowo, że piękno oraz wygląd skóry zależy od:

– gładkości i jednolitości jej powierzchni;

– jakości i regularnej produkcji pigmentów w głębi.

Lifting V

Bio-rewitalizacja komórkowa i ochrona struktur kotwiczących poszczególne warstwy skóry: liftingujący zabieg kosmetyczny dla kobiet, które nie zgadzają się na bardziej widoczne linie i zmarszczki twarzy, które przychodzą z wiekiem. Wzmocniona peptydem Collagen Lift.

Ekskluzywny 51+3 HYALU COMPLEX™ o wielorakim działaniu bio-rewitalizacyjnym. Przywraca optymalny poziom elementów witalnych, które są niezbędne dla komunikacji komórkowej, oraz zwalcza problemy na wielu poziomach. Dla zrównoważonej i zregenerowanej skóry.

W zabiegu lifting V – 51+3 HYALU COMPLEX™ zawiera większą ilość aminokwasów – z których składają się kolagen i elastyna –  w celu stymulowania nowej produkcji strukturalnych komponentów skóry. Ponadto peptyd Collagen Lift stymuluje syntezę kolagenów kotwiczących połączenie skóry właściwej z naskórkiem (kolageny IV, VII i XVII), niezbędnych dla zwiększenia napięcia i odporności skóry na poluźnianie, Natomiast 3D Instant Lift System odpręża linie twarzy i wygładza powierzchnię skóry dla natychmiastowego efektu „tensorowego”.

WHITELIGHT

Tonik z witaminą C Whitelight diego dalla palma professional

Skutecznie usuwa zanieczyszczenia i makijaż, tonizuje, odświeża skórę. Dzięki wysokiej zawartości witaminy C pomaga przywrócić promienność cery już na etapie oczyszczania.

Esencja rozjaśniająca Whitelight diego dalla palma professional

Szokowa kuracja rozjaśniająco-rozświetlająca. Redukuje przebarwienia oraz wyrównuje koloryt cery przywracając jej jasność i promienność. Niweluje ciemne plamy i wygładza zmarszczki zapewniając widoczny efekt rewitalizacji i odmłodzenia.

Kremwyrównujący 24h Whitelight diego dalla palma professional

Krem intensywnie rozjaśniający, ujednolicający koloryt cery. Dzięki kompleksowi aktywnych rozjaśniaczy Prowhite b-spheres koryguje ciemne plamy oraz przeciwdziałaj powstawaniu kolejnych przebarwień. Przywraca równy kolor i rozjaśnia cerę. Nawilża i regeneruje, zmniejsza widoczność zmarszczek.

Lekki krem City Protector SPF50 Whitelight diego dalla palma professional

Krem do codziennej ochrony przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych (głównie zanieczyszczeń – smogiem i toksynami), zapewniający jednocześnie protekcję przed promieniowaniem słonecznym. Kremzostał wzbogacony o pigmenty udoskonalające, które sprawiają, że cera nabiera równomiernego kolorytu i promiennego wyglądu.

Roll-on na zmiany pigmentacyjne Whitelight diego dalla palma professional

Punktowy, precyzyjny preparat stworzony do redukowania ciemnych plam i niedoskonałości pigmentacyjnych. Zawiera silnie skoncentrowaną dawkę składników rozjaśniających. Wyrównuje koloryt oraz poprawia teksturę skóry.