Fotografie

Informacje o zabiegu

Exfoliant

Zrzuć swoją skórę

Rewitalizuje ciało poprzez usuwanie martwych komórek i pogrubionych części skóry. Odtruwa i widocznie wygładza skórę. Przygotowuje ją do lepszego wchłaniania składników aktywnych później aplikowanych preparatów.

Seria Profesjonalna

ZŁUSZCZANIE – Combined acid body peeling [kwaśny piling do ciała] –  400 ml, z pompką

DZIAŁANIE: eliminując martwe komórki oraz stymulując odnowę komórkową, wygładza skórę i czyni ją atłasową. Bazuje na alfahydroksykwasach: glikolowym, mlekowym i migdałowym). Zastosowany jako produkt wstępny, idealnie działa  na pomarańczową skórkę, rozstępy, szorstkość, wrośnięte  włosy, pogrubioną i szorstką skórę oraz na foto-starzenie.

Nie stosować natychmiast po usuwaniu włosów.

SKŁADNIKI AKTYWNE: kwas glikolowy, mlekowy i migdałowy. 20% AHA.

ZŁUSZCZANIE – Heat-active osmoscrub [Rozgrzewający osmo-scrub] – 10 pojedynczych saszetek

DZIAŁANIE: usuwając  martwe komórki ze skóry ciała, nadaje jej gładkość i jedwabistość. Sól morska stymuluje mikro-krążenie w skórze i pobudza usuwanie nadmiaru płynów. Wyciąg z Centella asiatica poprawia elastyczność i gładkość skóry.

Anti-Cellulit

“Zdmuchnij swój cellulit”

Intensywny zabieg do zwalczania problemów cellulitu. Wzmocniony stymulującym  mikro-krążenie heksapeptydem-39, usuwa nadmiar płynów i toksyn oraz zapobiega formowaniu się nowych komórek tłuszczowych. Przemodelowuje tkanki i wygładza pomarańczową skórkę.

Seria profesjonalna

ANTY-CELLULIT – WYSZCZUPLANIE – Modelling heat-active bandage

[modelujący bandaż termo-aktywny] – 10 pojedynczych nasączonych bandaży

DZIAŁANIE: intensywna kuracja modelująca i drenująca z natychmiast widocznymi rezultatami. Jego celem jest sylwetka o bardziej harmonijnych i wyrzeźbionych kształtach. Obficie nasączony bandaż (długości 14 m i szerokości 20 cm) do owinięcia obu nóg i brzucha.

SKŁADNIKI AKTYWNE: HD BODYFIT™, kompleks Slim Designer, heksapeptyd-39, fosfatydylocholina, escyna, kofeina, chlorek magnezu.

ANTY-CELLULIT – Draining massage silt [Krem drenujący do masażu] –  450 ml

DZIAŁANIE: naturalny rytuał z wysokim stężeniem szlamu morskiego. Pobudza mikro-krążenie i usuwanie nadmiaru toksyn. Doskonały do zwalczania problemów związanych z cellulitem oraz do wygładzania pomarańczowej skórki. Już po pierwszym zabiegu skóra jest gładka, zwarta i elastyczna. Przetrzymywanie wody i opuchlizna zostają znacznie zredukowane. Krem ma specjalną, smarującą konsystencję, która czyni go doskonałym produktem do masażu podczas faz końcowych zabiegów w gabinecie. Pozostawia skórę miękką i gładką, ale nie tłustą.

SKŁADNIKI AKTYWNE: HD BODYFIT™, szlam morski, heksapeptyd-39, fosfatydylocholina, escyna, kofeina.

DZIAŁANIE SZOKOWE

ANTY-CELLULIT – Shock action draining vial [szokowa ampułka drenująca] – 10 ampułek

DZIAŁANIE: intensyfikuje skuteczność zabiegów o działaniu drenującym i anty-cellulitowym. Idealna na rejony z większą ilością bardziej widocznej pomarańczowej skórki.

SKŁADNIKI AKTYWNE: HD BODYFIT™, szlam morski, heksapeptyd-39, fosfatydylocholina, escyna, kofeina.

ANTY-CELLULIT – UJĘDRNIANIE – Critical points carrier pack [maska nośnikowa na miejsca krytyczne] –900 ml

DZIAŁANIE: bogata w substancje stymulujące, ułatwia transport składników aktywnych. Czyni skórę bardziej napiętą, nawadnia ją i zmiękcza. Ma dużą zawartość masła karite i witaminy E.

Slim Designer

WYSZCZUPLANIE

Pomaga walczyć z miejscowym gromadzeniem się tkanki tłuszczowej i przemodelowuje kontury ciała. Bazuje na kompleksie Slim Designer – innowacyjnej „pułapce na tłuszcz, która pobudza drenowanie istniejącego tłuszczu oraz zapobiega ilościowemu i objętościowemu rozwojowi nowych komórek tłuszczowych.

Seria profesjonalna

WYSZCZUPLANIE – Localised adipose massage fluid [fluid do masażu miejsc z tkanką tłuszczową] –400 ml, z pompką

DZIAŁANIE: pomaga zwalczać  miejscowe nagromadzenie  tłuszczu, głównie na brzuchu, udach i biodrach. Preparat do kształtowania ciała na nowo i harmonijnych konturów.

SKŁADNIKI AKTYWNE: HD BODYFIT™, kompleks Slim Designer, fosfatydylocholina, escyna.

Firming

Jędrniejsza niż kiedykolwiek

Nowy sekret młodości. Opracowany dla zwalczania poluźnienia skóry i oznak starzenia się ciała. Dzięki kompleksowi IN-Tense, wzmacnia i na nowo organizuje struktury wspomagające skórę oraz przywraca ciału elastyczność, gładkość i napięcie.

UJĘDRNIANIE – Shock action tensor vial [szokowa ampułka napinająca/ujędrniająca] – 10 ampułek

DZIAŁANIE: akcelerator skuteczności dla rejonów ciała z bardziej skoncentrowanym poluźnieniem tkanki. Zwalcza starzenie się skóry. Daje natychmiastowy efekt liftingu ujędrnia i poprawia kształty ciała.

SKŁADNIKI AKTYWNE: HD BODYFIT™, 51+3 HYALU COMPLEX™, kompleks In-tense, system 3D Instant Lift.

Seria profesjonalna

UJĘDRNIANIE – Toning massage fluid [wzmacniający fluid do masażu] –400 ml,

z pompką

DZIAŁANIE: przeciw „poluźnieniu ciała”, wzmacnia tkankę, poprawia jej elastyczność i zwalcza starzenie się skóry.

SKŁADNIKI AKTYWNE: HD BODYFIT™, kompleks In-tense, kwas hialuronowy, system 3D Instant Lift.

UJĘDRNIANIE – Firming veil [woalka ujędrniająca] – słoik 900 ml

DZIAŁANIE: maska nośnikowa z efektem liftingu. Do aplikowania na produkty o działaniu ujędrniającym dla wzmocnienia transportu składników aktywnych. Wzmacnia, ujędrnia i napina.

SKŁADNIKI AKTYWNE: HD BODYFIT™, kompleks In-tense, kwas hialuronowy, system 3D Instant Lift.

UJĘDRNIANIE – Lifting effect toning cream [krem wzmacniający z efektem liftingu] –400 ml z pompką

DZIAŁANIE: pokrywa ciało jedwabną powłoczką substancji liftingujących oraz daje efekt „ultra gładkiej skóry”. Ma znaczące działanie ujędrniające, pomaga ponownie zdefiniować kontury. Napina i wygładza. Dzięki wzbogaceniu w NoStria, idealny do zwalczania poluźnienia skóry spowodowanego upływem czasu i zmianami wagi.

SKŁADNIKI AKTYWNE: HD BODYFIT™, kompleks In-tense, NoStria, system 3D Instant Lift witamina E.

DZIAŁANIE SZOKOWE

UJĘDRNIANIE – Shock action tensor vial [szokowa ampułka napinająca/ujędrniająca] – 10 ampułek

DZIAŁANIE: akcelerator skuteczności dla rejonów ciała z bardziej skoncentrowanym poluźnieniem tkanki. Zwalcza starzenie się skóry. Daje natychmiastowy efekt liftingu ujędrnia i poprawia kształty ciała.

SKŁADNIKI AKTYWNE: HD BODYFIT™, 51+3 HYALU COMPLEX™, kompleks In-tense, system 3D Instant Lift.

Push Up

Daj nowe życie swoim piersiom

Skuteczny w zajmowaniu się utratą napięcia piersi i dekoltu. Wzmacnia, uelastycznia i przeciwdziała rozstępom. Obecny w nim kompleks VoluUp, nadaje tkankom plastyczność i jędrność. Szczególnie wskazany w trakcie diety i po karmieniu piersią.

SPECJALNE DZIAŁANIE

UJĘDRNIANIE BIUSTU – Elasticizing concentrate [koncentrat uelastyczniający] –  30 ml, z kroplomierzem

DZIAŁANIE: intensywna kuracja o działaniu ujędrniającym. Przywraca napięcie skórze piersi. Idealna do zwalczania rozstępów.

SKŁADNIKI AKTYWNE: Ostria, glikany, olej arganowy, trehaloza.

UJĘDRNIANIE BIUSTU – Modelling mask [maska modelująca] – 12 saszetek

DZIAŁANIE: pokrywa piersi i modeluje ich kontury. Jej okluzyjne działanie maksymalizuje skuteczność składników aktywnych zawartych we wcześniej zaaplikowanym koncentracie uelastyczniającym.

SKŁADNIKI AKTYWNE: wapń, imbir, olejki aromatyczne z jaśminu, wanilii i ylang-ylang.

 UJĘDRNIANIE BIUSTU – Push-up firming cream [podnoszący krem ujędrniający] – tuba 75 ml

DZIAŁANIE: dzięki natychmiastowemu efektowi napinania ujędrnia i odmładza wygląd piersi. Bogaty w kompleks VoluUp o działaniu wzmacniającym i stymulującym oraz w Ostria o działaniu uelastyczniającym i przeciw rozstępom.

SKŁADNIKI AKTYWNE: kompleks VoluUp, Ostria, system 3D Instant Lift, kwas hialuronowy.

Body Trainer

Program BODY TRAINER to  zabiegi kosmetyczne przeznaczone do przemodelowania ciała w krótkim czasie, z widocznymi i udokumentowanymi rezultatami.

Dzięki połączeniu zabiegów szokowych w gabinecie kosmetycznym, synergistycznych produktów domowych, ukierunkowanych ćwiczeń fizycznych i właściwej diety, można odzyskać napięcie i kształt ciała tam gdzie się tego chce.

Program BODY TRAINER składa się z 2 różnych zabiegów kosmetycznych jako odpowiedź na różne i specyficzne problemy, jakie ma każda osoba. Równoczesna aplikacja zapewni sylwetce jeszcze szybsze całościowe rezultaty:

ZABIEG PRZEMODELOWANIA 90/60/90 biust-brzuch-pośladki: 30-dniowy program szokowy, działający specjalnie na te miejsca gdzie tkanka ma tendencję do tracenia kształtu i odbiega od perfekcyjnej figury 90/60/90.

ZABIEG DO RAMION I UD Z EFEKTEM LIFTINGU: zwraca szczególną uwagę na skórę przedramion i wewnętrznej strony ud, która jest szczególnie podatna na poluźnienie.

Wellbeing Zachód/Wschód

Zabieg Wellbeing, który otula ciało i regeneruje duszę. Niezapomniana podróż do dnia, w którym łączą się kultury zachodu i wschodu przy zabiegu Wellbeing, bogatego w zmysłowe doświadczenia między wiekowymi tradycjami i duchem nowoczesności. Wybierz leczenie, które najbardziej pomoże Ci odzyskać prawdziwy i głęboki relaks skóry.

Harmonijny projekt zabiegu Wellbeing, opiera się na założeniu, że piękno pochodzi z harmonii kształtów ciała, to znaczy od skutecznej komunikacji pomiędzy komórkami tworzącymi tkankę. Nasz nowy zabieg przywraca komunikację komórek w obrębie tkanek, kształtuje kontury ciała z wysokimi widocznymi wynikami. Chcesz bardziej skuteczne i trwałe rezultaty? Kontynuuj leczenie w domu.